Link

P19 Div.1 2020 - Region 2

P19 Div.1 2020 - Region 2

Sortera på:

april

  1. Göteborgs FF/Azalea BK
    Utsiktens BK
    Majvallen 1 Konstgräs
  2. IK Oddevold
    Skövde AIK
    Rimnersvallen Konstgräs
  3. IFK Skövde FK
    Vänersborgs FK
    Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
  4. Lidköpings FK
    Qviding FIF
    Framnäs IP Bävervallen
  5. Nol IK
    FC Trollhättan
    Hedboms Måleri Arena
  6. Skoftebyns IF
    GAIS
    Nysätra IP
  7. FC Trollhättan
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Edsborgs IP Konstgräs
  8. Qviding FIF
    Nol IK
    Härlanda Park 1 Konstgräs
  9. Utsiktens BK
    IK Oddevold
    Ruddalen 1 Konstgräs
  10. IFK Skövde FK
    GAIS
    Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
  11. Vänersborgs FK
    Lidköpings FK
    Vänersvallen Syd
  12. Skövde AIK
    Skoftebyns IF
    Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
  13. Qviding FIF
    FC Trollhättan
    Överåsvallen 1 Konstgräs
  14. IFK Skövde FK
    Skövde AIK
    Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
  15. Lidköpings FK
    GAIS
    Framnäs IP Bävervallen
  16. Nol IK
    Vänersborgs FK
    Hedboms Måleri Arena
  17. Skoftebyns IF
    Utsiktens BK
    Nysätra IP
  18. IK Oddevold
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Rimnersvallen
  19. GAIS
    Nol IK
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  20. FC Trollhättan
    IK Oddevold
    Edsborgs IP Konstgräs
  21. Utsiktens BK
    IFK Skövde FK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  22. Göteborgs FF/Azalea BK
    Skoftebyns IF
    Majvallen 1 Konstgräs
  23. Skövde AIK
    Lidköpings FK
    Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
  24. Vänersborgs FK
    Qviding FIF
    Vänersvallen Syd
  25. Qviding FIF
    GAIS
    Ruddalen 1 Konstgräs

maj

  1. IFK Skövde FK
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Lillegårdens IP, A-plan
  2. Utsiktens BK
    Lidköpings FK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  3. Nol IK
    Skövde AIK
    Hedboms Måleri Arena
  4. Vänersborgs FK
    FC Trollhättan
    Vänersvallen Syd
  5. Skoftebyns IF
    IK Oddevold
    Nysätra IP
  6. FC Trollhättan
    Skoftebyns IF
    Edsborgs IP Konstgräs
  7. GAIS
    Vänersborgs FK
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  8. Utsiktens BK
    Nol IK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  9. Göteborgs FF/Azalea BK
    Lidköpings FK
    Majvallen 1 Konstgräs
  10. Skövde AIK
    Qviding FIF
    Lillegårdens IP, A-plan
  11. IK Oddevold
    IFK Skövde FK
    Rimnersvallen
  12. IFK Skövde FK
    Skoftebyns IF
    Lillegårdens IP, A-plan
  13. Qviding FIF
    Utsiktens BK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  14. GAIS
    FC Trollhättan
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  15. Lidköpings FK
    IK Oddevold
    Framnäs IP Bävervallen
  16. Vänersborgs FK
    Skövde AIK
    Vänersvallen Syd
  17. Nol IK
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Hedboms Måleri Arena
  18. Göteborgs FF/Azalea BK
    Qviding FIF
    Majvallen 1 Konstgräs
  19. FC Trollhättan
    IFK Skövde FK
    Edsborgs IP B-plan
  20. Utsiktens BK
    Vänersborgs FK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  21. IK Oddevold
    Nol IK
    Rimnersvallen
  22. Skoftebyns IF
    Lidköpings FK
    Nysätra IP
  23. Skövde AIK
    GAIS
    Lillegårdens IP, A-plan
  24. Skövde AIK
    FC Trollhättan
    Lillegårdens IP, A-plan
  25. Qviding FIF
    IK Oddevold
    Härlanda Park 2 Konstgräs
  26. GAIS
    Utsiktens BK
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  27. Lidköpings FK
    IFK Skövde FK
    Framnäs IP Bävervallen
  28. Vänersborgs FK
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Vänersvallen Syd
  29. Nol IK
    Skoftebyns IF
    Hedboms Måleri Arena

juni

  1. Skoftebyns IF
    Qviding FIF
    Nysätra IP
  2. Utsiktens BK
    Skövde AIK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  3. Lidköpings FK
    FC Trollhättan
    Framnäs IP Bävervallen
  4. IK Oddevold
    Vänersborgs FK
    Rimnersvallen
  5. Göteborgs FF/Azalea BK
    GAIS
    Ruddalen 1 Konstgräs
  6. IFK Skövde FK
    Nol IK
    Lillegårdens IP, A-plan
  7. Qviding FIF
    IFK Skövde FK
    Ruddalen 1 Konstgräs
  8. GAIS
    IK Oddevold
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  9. FC Trollhättan
    Utsiktens BK
    Edsborgs IP B-plan
  10. Nol IK
    Lidköpings FK
    Hedboms Måleri Arena
  11. IFK Skövde FK 1
    Qviding FIF 3
    Lillegårdens IP, B-plan
  12. Skövde AIK
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Lillegårdens IP, A-plan
  13. Vänersborgs FK
    Skoftebyns IF
    Vänersvallen Syd
  14. Göteborgs FF/Azalea BK 3
    Skövde AIK 3
    Majvallen 1 Konstgräs Publik: 70
  15. Utsiktens BK 4
    FC Trollhättan 1
    Ruddalen 1 Konstgräs Publik: 20
  16. IK Oddevold 0
    GAIS 7
    Bodele, Landbadet
  17. Skoftebyns IF 1
    Vänersborgs FK 1
    Nysätra IP
  18. Utsiktens BK 2
    Göteborgs FF/Azalea BK 2
    Ruddalen 1 Konstgräs
  19. FC Trollhättan 2
    Qviding FIF 5
    Edsborgs IP B-plan
  20. Qviding FIF 5
    Lidköpings FK 0
    Ruddalen 1 Konstgräs
  21. Vänersborgs FK 2
    IFK Skövde FK 4
    Vänersvallen Syd
  22. Skövde AIK 2
    IK Oddevold 2
    Lillegårdens IP, A-plan Publik: 47
  23. GAIS 5
    Skoftebyns IF 1
    Ruddalen 1 Konstgräs Publik: 15
  24. Göteborgs FF/Azalea BK 1
    FC Trollhättan 1
    Majvallen 1 Konstgräs Publik: 25
  25. IK Oddevold 0
    Utsiktens BK 3
    Rimnersvallen Publik: 20
  26. IFK Skövde FK 1
    GAIS 4
    Lillegårdens IP, A-plan Publik: 74
  27. Lidköpings FK 11
    Vänersborgs FK 1
    Lockörns IP A
  28. Nol IK 0
    Qviding FIF 5
    Hedboms Måleri Arena

augusti

  1. GAIS 8
    Lidköpings FK 0
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  2. Utsiktens BK 6
    Skoftebyns IF 0
    Ruddalen 1 Konstgräs
  3. Göteborgs FF/Azalea BK 2
    IK Oddevold 2
    Majvallen 1 Konstgräs Publik: 88
  4. Qviding FIF 7
    Vänersborgs FK 5
    Överåsvallen 1 Konstgräs
  5. IK Oddevold 2
    FC Trollhättan 0
    Rimnersvallen
  6. Lidköpings FK 2
    Skövde AIK 6
    Framnäs IP Bävervallen
  7. Skoftebyns IF 0
    Göteborgs FF/Azalea BK 6
    Nysätra IP Publik: 49
  8. IFK Skövde FK 1
    Utsiktens BK 2
    Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs Publik: 65
  9. Nol IK 0
    GAIS 3
    Hedboms Måleri Arena
  10. Skövde AIK 3
    IFK Skövde FK 3
    Lillegårdens IP, A-plan Publik: 129
  11. GAIS 4
    Qviding FIF 0
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  12. Göteborgs FF/Azalea BK 8
    IFK Skövde FK 1
    Majvallen 1 Konstgräs Publik: 21
  13. Utsiktens BK 6
    Lidköpings FK 0
    Ruddalen 1 Konstgräs
  14. FC Trollhättan 1
    Vänersborgs FK 1
    Edsborgs IP B-plan Publik: 100
  15. IFK Skövde FK 1
    IK Oddevold 2
    Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs Publik: 35
  16. Lidköpings FK 4
    Göteborgs FF/Azalea BK 2
    Rådavallen Dinaplanen konstgräs Publik: 30
  17. Qviding FIF 3
    Skövde AIK 5
    Ruddalen 1 Konstgräs Publik: 15
  18. Nol IK 0
    Utsiktens BK 11
    Hedboms Måleri Arena Publik: 34
  19. Skoftebyns IF 3
    FC Trollhättan 1
    Nysätra IP
  20. FC Trollhättan 0
    GAIS 4
    Edsborgs IP B-plan
  21. IK Oddevold 3
    Lidköpings FK 2
    Rimnersvallen
  22. Utsiktens BK 1
    Qviding FIF 1
    Ruddalen 1 Konstgräs
  23. Skövde AIK 5
    Vänersborgs FK 1
    Lillegårdens IP, A-plan
  24. Skoftebyns IF 3
    IFK Skövde FK 1
    Nysätra IP

september

  1. Göteborgs FF/Azalea BK 10
    Nol IK 0
    Majvallen 1 Konstgräs
  2. Lidköpings FK 7
    Nol IK 1
    Framnäs IP Bävervallen Publik: 40
  3. Vänersborgs FK 0
    GAIS 4
    Vänersvallen Nord
  4. GAIS 6
    Skövde AIK 2
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  5. Lidköpings FK 4
    Skoftebyns IF 2
    Framnäs IP Bävervallen Publik: 49
  6. Nol IK 2
    IK Oddevold 5
    Hedboms Måleri Arena Publik: 33
  7. Vänersborgs FK 0
    Utsiktens BK 8
    Vänersvallen Syd
  8. Qviding FIF 6
    Göteborgs FF/Azalea BK 2
    Ruddalen 1 Konstgräs
  9. IFK Skövde FK 5
    FC Trollhättan 0
    Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs Publik: 46
  10. IK Oddevold 6
    Skoftebyns IF 1
    Thordengården Publik: 49
  11. Skövde AIK 16
    Nol IK 0
    Lillegårdens IP, B-plan Publik: 49
  12. Göteborgs FF/Azalea BK 3
    Vänersborgs FK 5
    Majvallen 1 Konstgräs
  13. FC Trollhättan 2
    Skövde AIK 2
    Edsborgs IP B-plan
  14. Utsiktens BK 1
    GAIS 2
    Ruddalen 1 Konstgräs
  15. IFK Skövde FK 2
    Lidköpings FK 0
    Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs Publik: 29
  16. IK Oddevold 1
    Qviding FIF 2
    Thordengården
  17. FC Trollhättan 8
    Nol IK 1
    Edsborgs IP Konstgräs
  18. Skoftebyns IF 7
    Nol IK 0
    Nysätra IP Publik: 45
  19. GAIS
    Göteborgs FF/Azalea BK
    Gaisgården 2 Konstgräs 1
  20. Qviding FIF
    Skoftebyns IF
    Ruddalen 1 Konstgräs
  21. Skövde AIK
    Utsiktens BK
    Lillegårdens IP, A-plan
  22. FC Trollhättan
    Lidköpings FK
    Edsborgs IP Konstgräs
  23. Nol IK
    IFK Skövde FK
    Hedboms Måleri Arena
  24. Vänersborgs FK
    IK Oddevold
    Vänersvallen Syd