Link

P19 Div.1 2020 - Region 1

P19 Div.1 2020 - Region 1

Sortera på:

april

  1. Hässleholms IF
    FC Trelleborg
    Österås IP konstgräs 1
  2. Onsala BK
    Varbergs BoIS FC
    Rydets IP Konstgräs
  3. Lunds BK
    Falkenbergs FF
    Klostergårdens IP, centrumplan
  4. Eskilsminne IF
    Ängelholms FF
    Västergårds IP 7, konstgräs
  5. Landskrona BoIS
    IF Limhamn Bunkeflo
    Landskrona IP B-plan
  6. Laholms FK
    Kristianstad FC
    Glänninge Park A
  7. Varbergs BoIS FC
    Lunds BK
    Varberg Energi Arena konstgräs
  8. Falkenbergs FF
    Hässleholms IF
    Kristineslätt IP 5
  9. FC Trelleborg
    Landskrona BoIS
    Ymorvallen A-plan
  10. Ängelholms FF
    Laholms FK
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
  11. IF Limhamn Bunkeflo
    Eskilsminne IF
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  12. Kristianstad FC
    Onsala BK
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  13. IF Limhamn Bunkeflo
    FC Trelleborg
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  14. Onsala BK
    Ängelholms FF
    Rydets IP Konstgräs
  15. Lunds BK
    Kristianstad FC
    Klostergårdens IP, centrumplan
  16. Landskrona BoIS
    Falkenbergs FF
    Landskrona IP B-plan
  17. Laholms FK
    Eskilsminne IF
    Glänninge Park A
  18. Hässleholms IF
    Varbergs BoIS FC
    Österås IP B-plan
  19. Varbergs BoIS FC
    Landskrona BoIS
    Håstens IP konstgräs
  20. Eskilsminne IF
    FC Trelleborg
    Västergårds IP 5, huvudplan
  21. Kristianstad FC
    Hässleholms IF
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  22. Falkenbergs FF
    IF Limhamn Bunkeflo
    Kristineslätt IP 5
  23. Ängelholms FF
    Lunds BK
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
  24. Laholms FK
    Onsala BK
    Glänninge Park A
  25. Hässleholms IF
    Ängelholms FF
    Österås IP B-plan

maj

  1. Onsala BK
    Eskilsminne IF
    Rydets IP Konstgräs
  2. IF Limhamn Bunkeflo
    Varbergs BoIS FC
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  3. Lunds BK
    Laholms FK
    Klostergårdens IP, centrumplan
  4. Landskrona BoIS
    Kristianstad FC
    Landskrona IP B-plan
  5. FC Trelleborg
    Falkenbergs FF
    Ymorvallen A-plan
  6. Kristianstad FC
    IF Limhamn Bunkeflo
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  7. Varbergs BoIS FC
    FC Trelleborg
    Håstens IP A
  8. Ängelholms FF
    Landskrona BoIS
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
  9. Eskilsminne IF
    Falkenbergs FF
    Västergårds IP 5, huvudplan
  10. Onsala BK
    Lunds BK
    Rydets IP Konstgräs
  11. Laholms FK
    Hässleholms IF
    Glänninge Park A
  12. Lunds BK
    Eskilsminne IF
    Klostergårdens IP, centrumplan
  13. Falkenbergs FF
    Varbergs BoIS FC
    Kristineslätt IP 5
  14. Landskrona BoIS
    Laholms FK
    Landskrona IP B-plan
  15. IF Limhamn Bunkeflo
    Ängelholms FF
    Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
  16. FC Trelleborg
    Kristianstad FC
    Ymorvallen A-plan
  17. Hässleholms IF
    Onsala BK
    Österås IP B-plan
  18. Kristianstad FC
    Falkenbergs FF
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  19. Ängelholms FF
    FC Trelleborg
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
  20. Lunds BK
    Hässleholms IF
    Klostergårdens IP, centrumplan
  21. Onsala BK
    Landskrona BoIS
    Rydets IP Konstgräs
  22. Eskilsminne IF
    Varbergs BoIS FC
    Västergårds IP 5, huvudplan
  23. Laholms FK
    IF Limhamn Bunkeflo
    Glänninge Park A
  24. Varbergs BoIS FC
    Kristianstad FC
    Håstens IP A
  25. IF Limhamn Bunkeflo
    Onsala BK
    Limhamns IP, plan 1, konstgräs
  26. Falkenbergs FF
    Ängelholms FF
    Kristineslätt IP 1
  27. FC Trelleborg
    Laholms FK
    Ymorvallen A-plan
  28. Hässleholms IF
    Eskilsminne IF
    Österås IP B-plan
  29. Landskrona BoIS
    Lunds BK
    Landskrona IP B-plan

juni

  1. Eskilsminne IF
    Kristianstad FC
    Västergårds IP 11
  2. Onsala BK
    FC Trelleborg
    Rydets IP Konstgräs
  3. Ängelholms FF
    Varbergs BoIS FC
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
  4. Lunds BK
    IF Limhamn Bunkeflo
    Klostergårdens IP, centrumplan
  5. Laholms FK
    Falkenbergs FF
    Glänninge Park A
  6. Hässleholms IF
    Landskrona BoIS
    Österås IP B-plan
  7. IF Limhamn Bunkeflo
    Hässleholms IF
    Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
  8. Varbergs BoIS FC
    Laholms FK
    Håstens IP A
  9. Onsala BK 0
    Falkenbergs FF 4
    Rydets IP B
  10. Eskilsminne IF 4
    Landskrona BoIS 1
    Västergårds IP 5, huvudplan
  11. Ängelholms FF 3
    Kristianstad FC 2
    Ängelholms IP A-plan
  12. FC Trelleborg
    Lunds BK
    Ymorvallen A-plan
  13. Kristianstad FC
    Ängelholms FF
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  14. Laholms FK 3
    Varbergs BoIS FC 3
    Glänninge Park A
  15. Hässleholms IF 0
    IF Limhamn Bunkeflo 3
    Österås IP B-plan Publik: 98
  16. Lunds BK 2
    FC Trelleborg 2
    Klostergårdens IP, centrumplan Publik: 35
  17. Falkenbergs FF
    Onsala BK
    Kristineslätt IP 1
  18. Landskrona BoIS
    Eskilsminne IF
    Landskrona IP B-plan
  19. FC Trelleborg 0
    Hässleholms IF 4
    Ymorvallen A-plan
  20. Falkenbergs FF 2
    Lunds BK 3
    Kristineslätt IP 1
  21. Kristianstad FC 3
    Laholms FK 4
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta) Publik: 45
  22. IF Limhamn Bunkeflo 1
    Landskrona BoIS 1
    Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan Publik: 2
  23. Ängelholms FF 1
    Eskilsminne IF 2
    Ängelholms IP A-plan
  24. Landskrona BoIS 2
    FC Trelleborg 2
    Landskrona IP B-plan Publik: 50
  25. Hässleholms IF 2
    Falkenbergs FF 4
    Österås IP B-plan
  26. Eskilsminne IF 6
    IF Limhamn Bunkeflo 0
    Västergårds IP 5, huvudplan
  27. Onsala BK 1
    Kristianstad FC 3
    Rydets IP Konstgräs

augusti

  1. Varbergs BoIS FC 4
    Hässleholms IF 0
    Varberg Energi Arena B
  2. FC Trelleborg 0
    IF Limhamn Bunkeflo 2
    Ymorvallen A-plan
  3. Kristianstad FC 1
    Lunds BK 5
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  4. Ängelholms FF 7
    Onsala BK 2
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs
  5. Eskilsminne IF 7
    Laholms FK 3
    Västergårds IP 11
  6. Hässleholms IF 2
    Kristianstad FC 0
    Österås IP B-plan
  7. Lunds BK 1
    Ängelholms FF 1
    Klostergårdens IP, centrumplan
  8. Onsala BK 5
    Laholms FK 3
    Rydets IP Konstgräs
  9. Landskrona BoIS 1
    Varbergs BoIS FC 4
    Landskrona IP B-plan
  10. FC Trelleborg 2
    Eskilsminne IF 4
    Ymorvallen A-plan
  11. IF Limhamn Bunkeflo 3
    Falkenbergs FF 1
    Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
  12. Varbergs BoIS FC 9
    Onsala BK 2
    Håstens IP A Publik: 50
  13. Laholms FK
    Lunds BK
    Glänninge Park A
  14. Falkenbergs FF
    FC Trelleborg
    Kristineslätt IP 1
  15. Varbergs BoIS FC
    IF Limhamn Bunkeflo
    Håstens IP A
  16. Ängelholms FF
    Hässleholms IF
    Ängelholms IP A-plan
  17. Kristianstad FC
    Landskrona BoIS
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  18. Eskilsminne IF
    Onsala BK
    Västergårds IP 11
  19. Falkenbergs FF
    Eskilsminne IF
    Falkenbergs IP A
  20. Landskrona BoIS
    Ängelholms FF
    Landskrona IP B-plan
  21. FC Trelleborg
    Varbergs BoIS FC
    Ymorvallen A-plan
  22. IF Limhamn Bunkeflo
    Kristianstad FC
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  23. Hässleholms IF
    Laholms FK
    Österås IP B-plan
  24. Lunds BK
    Onsala BK
    Klostergårdens IP, centrumplan
  25. Varbergs BoIS FC
    Falkenbergs FF
    Varberg Energi Arena B
  26. Eskilsminne IF
    Lunds BK
    Västergårds IP 11
  27. Ängelholms FF
    IF Limhamn Bunkeflo
    Ängelholms IP A-plan
  28. Onsala BK
    Hässleholms IF
    Rydets IP Konstgräs
  29. Kristianstad FC
    FC Trelleborg
    G:a Idrottsplatsen A-plan (friidrottsyta)
  30. Laholms FK
    Landskrona BoIS
    Glänninge Park A