Link

P17 Div.1 2020 - Region 1

P17 Div.1 2020 - Region 1

Sortera på:

april

  1. IF Limhamn Bunkeflo
    BK Astrio
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  2. Landskrona BoIS
    Varbergs BoIS FC
    Landskrona IP C-plan
  3. Kristianstad FC
    Falkenbergs FF
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  4. Kulladals FF
    Ängelholms FF
    Kulladals IP, konstgräs
  5. FK Karlskrona
    Bjärreds IF
    Karlskrona IP
  6. Lerkils IF
    Eskilsminne IF
    Ängås IP D
  7. Varbergs BoIS FC
    Kristianstad FC
    Varberg Energi Arena konstgräs
  8. Eskilsminne IF
    Kulladals FF
    Västergårds IP 11
  9. BK Astrio
    Lerkils IF
    Kärlekens IP 3
  10. Ängelholms FF
    Landskrona BoIS
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
  11. Falkenbergs FF
    FK Karlskrona
    Kristineslätt IP 5
  12. Bjärreds IF
    IF Limhamn Bunkeflo
    Borgeby IP A-plan
  13. IF Limhamn Bunkeflo
    Falkenbergs FF
    Limhamns IP, plan 1, konstgräs
  14. Landskrona BoIS
    Eskilsminne IF
    Landskrona IP C-plan
  15. Kristianstad FC
    Ängelholms FF
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  16. BK Astrio
    Bjärreds IF
    Söndrums IP A
  17. Kulladals FF
    Lerkils IF
    Kulladals IP A-Plan
  18. FK Karlskrona
    Varbergs BoIS FC
    Karlskrona IP
  19. Falkenbergs FF
    BK Astrio
    Kristineslätt IP 5
  20. Varbergs BoIS FC
    IF Limhamn Bunkeflo
    Varberg Energi Arena konstgräs
  21. Eskilsminne IF
    Kristianstad FC
    Västergårds IP 11
  22. Kulladals FF
    Landskrona BoIS
    Kulladals IP A-Plan
  23. Ängelholms FF
    FK Karlskrona
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
  24. Lerkils IF
    Bjärreds IF
    Ledets IP

maj

  1. Landskrona BoIS
    Lerkils IF
    Landskrona IP C-plan
  2. BK Astrio
    Varbergs BoIS FC
    Söndrums IP A
  3. Bjärreds IF
    Falkenbergs FF
    Borgeby IP A-plan
  4. Kristianstad FC
    Kulladals FF
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  5. FK Karlskrona
    Eskilsminne IF
  6. IF Limhamn Bunkeflo
    Ängelholms FF
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  7. Landskrona BoIS
    Kristianstad FC
    Landskrona IP C-plan
  8. Eskilsminne IF
    IF Limhamn Bunkeflo
    Västergårds IP 11
  9. Ängelholms FF
    BK Astrio
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
  10. Kulladals FF
    FK Karlskrona
    Kulladals IP A-Plan
  11. Lerkils IF
    Falkenbergs FF
    Ledets IP
  12. Varbergs BoIS FC
    Bjärreds IF
    Varberg Energi Arena B
  13. Bjärreds IF
    Ängelholms FF
    Borgeby IP A-plan
  14. Kristianstad FC
    Lerkils IF
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  15. IF Limhamn Bunkeflo
    Kulladals FF
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  16. Falkenbergs FF
    Varbergs BoIS FC
    Kristineslätt IP 5
  17. FK Karlskrona
    Landskrona BoIS
    Karlskrona IP
  18. BK Astrio
    Eskilsminne IF
    Söndrums IP A
  19. Ängelholms FF
    Falkenbergs FF
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
  20. Eskilsminne IF
    Bjärreds IF
    Västergårds IP 11
  21. Kulladals FF
    BK Astrio
    Kulladals IP A-Plan
  22. Kristianstad FC
    FK Karlskrona
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1 7-manna 1
  23. Lerkils IF
    Varbergs BoIS FC
    Ledets IP
  24. Landskrona BoIS
    IF Limhamn Bunkeflo
    Landskrona IP C-plan
  25. Varbergs BoIS FC
    Ängelholms FF
    Varberg Energi Arena B
  26. Falkenbergs FF
    Eskilsminne IF
    Kristineslätt IP 1
  27. Bjärreds IF
    Kulladals FF
    Borgeby IP A-plan
  28. FK Karlskrona
    Lerkils IF
    Karlskrona IP
  29. IF Limhamn Bunkeflo
    Kristianstad FC
    Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
  30. BK Astrio
    Landskrona BoIS
    Söndrums IP A

juni

  1. Eskilsminne IF
    Varbergs BoIS FC
    Västergårds IP 11
  2. Kristianstad FC
    BK Astrio
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  3. Landskrona BoIS
    Bjärreds IF
    Landskrona IP C-plan
  4. FK Karlskrona
    IF Limhamn Bunkeflo
    Karlskrona IP
  5. Kulladals FF
    Falkenbergs FF
    Kulladals IP A-Plan
  6. Lerkils IF
    Ängelholms FF
    Ledets IP
  7. Eskilsminne IF 7
    Ängelholms FF 1
    Västergårds IP 11
  8. IF Limhamn Bunkeflo
    Lerkils IF
    Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
  9. Ängelholms FF
    Eskilsminne IF
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
  10. Kulladals FF 0
    Varbergs BoIS FC 0
    Kulladals IP A-Plan Publik: 45
  11. Landskrona BoIS 5
    Falkenbergs FF 0
    Landskrona IP C-plan
  12. Kristianstad FC 4
    Bjärreds IF 1
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  13. Bjärreds IF
    Kristianstad FC
    Borgeby IP A-plan
  14. BK Astrio
    FK Karlskrona
    Söndrums IP A
  15. Falkenbergs FF
    Landskrona BoIS
    Kristineslätt IP 1
  16. Varbergs BoIS FC
    Kulladals FF
    Varberg Energi Arena B
  17. Lerkils IF 2
    IF Limhamn Bunkeflo 1
    Ledets IP
  18. FK Karlskrona 2
    BK Astrio 1
    Karlskrona IP
  19. BK Astrio 0
    IF Limhamn Bunkeflo 3
    Halmstad Arena P6 Publik: 30
  20. Varbergs BoIS FC 2
    Landskrona BoIS 2
    Håstens IP A
  21. Eskilsminne IF 2
    Lerkils IF 1
    Västergårds IP 11
  22. Ängelholms FF 4
    Kulladals FF 9
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
  23. Bjärreds IF 2
    FK Karlskrona 5
    Borgeby IP E-plan konstgräs
  24. Falkenbergs FF 0
    Kristianstad FC 7
    AIK-vallen A Publik: 49
  25. Landskrona BoIS 7
    Ängelholms FF 1
    Landskrona IP C-plan Publik: 40
  26. Kulladals FF 6
    Eskilsminne IF 5
    Kulladals IP A-Plan
  27. IF Limhamn Bunkeflo 2
    Bjärreds IF 6
    Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
  28. Lerkils IF 0
    BK Astrio 3
    Ledets IP
  29. FK Karlskrona 3
    Falkenbergs FF 0
    Karlskrona IP

augusti

  1. Falkenbergs FF 4
    IF Limhamn Bunkeflo 2
    AIK-vallen A
  2. Varbergs BoIS FC 1
    FK Karlskrona 1
    Varberg Energi Arena B
  3. Eskilsminne IF 4
    Landskrona BoIS 3
    Västergårds IP 11
  4. Ängelholms FF 2
    Kristianstad FC 3
    Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs Publik: 20
  5. Lerkils IF 1
    Kulladals FF 2
    Ledets IP
  6. Bjärreds IF 5
    BK Astrio 1
    Borgeby IP E-plan konstgräs
  7. Landskrona BoIS 2
    Kulladals FF 5
    Landskrona IP C-plan Publik: 40
  8. Kristianstad FC 3
    Eskilsminne IF 1
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
  9. IF Limhamn Bunkeflo 0
    Varbergs BoIS FC 1
    Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan Publik: 22
  10. BK Astrio 2
    Falkenbergs FF 2
    Söndrums IP A
  11. FK Karlskrona 4
    Ängelholms FF 1
    Karlskrona IP
  12. Bjärreds IF 0
    Lerkils IF 2
    Borgeby IP E-plan konstgräs
  13. Kulladals FF 1
    Kristianstad FC 1
    Kulladals IP A-Plan Publik: 50
  14. Bjärreds IF 4
    Varbergs BoIS FC 0
    Borgeby IP E-plan konstgräs Publik: 25
  15. Falkenbergs FF 1
    Bjärreds IF 3
    AIK-vallen A
  16. Eskilsminne IF 1
    FK Karlskrona 1
    Västergårds IP 11 Publik: 50
  17. Ängelholms FF 1
    IF Limhamn Bunkeflo 3
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs Publik: 44
  18. Lerkils IF 1
    Landskrona BoIS 1
    Ledets IP
  19. Varbergs BoIS FC 2
    BK Astrio 3
    Varberg Energi Arena B
  20. Falkenbergs FF 3
    Lerkils IF 1
    AIK-vallen A
  21. BK Astrio 2
    Ängelholms FF 2
    Söndrums IP B Publik: 47
  22. Kristianstad FC 4
    Landskrona BoIS 1
    Kristianstads Arenaområde konstgräs 1 Publik: 50
  23. FK Karlskrona 1
    Kulladals FF 4
    Karlskrona IP
  24. IF Limhamn Bunkeflo 0
    Eskilsminne IF 6
    Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan Publik: 44
  25. Varbergs BoIS FC 2
    Falkenbergs FF 3
    Varberg Energi Arena B
  26. Landskrona BoIS 1
    FK Karlskrona 2
    Landskrona IP C-plan
  27. Eskilsminne IF 4
    BK Astrio 0
    Västergårds IP 11
  28. Kulladals FF 7
    IF Limhamn Bunkeflo 3
    Kulladals IP A-Plan Publik: 45
  29. Ängelholms FF 7
    Bjärreds IF 3
    Fridhemsparken, Ängelholm Naturgräs Publik: 50
  30. Lerkils IF 2
    Kristianstad FC 0
    Ledets IP Publik: 50