Link

Damer, Div 3 Västra

Damer, Div 3 Västra

Sortera på:

augusti

  1. Mariedals IK
    IFK Örby U
    Kransmossens IP, Konstgräs 1
  2. Fristad/Borgstena/Sparsör
    Vänersborgs IF
    Trollevi A
  3. Mariedals IK
    Vedums AIS
    Kransmossens IP, Konstgräs 1
  4. Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Sollebrunns AIK
    Bråtaredsvallen 1
  5. Hemsjö IF
    Ulricehamns IFK U 1
    Byvallen A-plan
  6. Skoftebyns IF U
    Södra Ving/Timmele
    Nysätra IP
  7. Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Wargöns IK
    Bergevi IP A-plan
  8. IFK Örby U
    Fristad/Borgstena/Sparsör
    Örby IP A
  9. Vänersborgs IF
    Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Vänersvallen Nord
  10. Ulricehamns IFK U 1
    Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Lassalyckan A-plan konstgräs
  11. Wargöns IK
    Hemsjö IF
    Hallevi IP, Wargön A-plan
  12. Vedums AIS
    Fristad/Borgstena/Sparsör
    Nordvalla A-plan
  13. IFK Örby U
    Skoftebyns IF U
    Örby IP A
  14. Södra Ving/Timmele
    Mariedals IK
    Idrottsparken A, Timmele
  15. Sollebrunns AIK
    Ulricehamns IFK U 1
    Nya Bjärkevi
  16. Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Vedums AIS
    Bergevi IP A-plan
  17. Hemsjö IF
    Vänersborgs IF
    Byvallen A-plan
  18. Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Wargöns IK
    Bråtaredsvallen 1
  19. Fristad/Borgstena/Sparsör
    Södra Ving/Timmele
    Nosseborg A
  20. Vedums AIS
    Hemsjö IF
    Nordvalla A-plan
  21. Wargöns IK
    Sollebrunns AIK
    Hallevi IP, Wargön A-plan
  22. Skoftebyns IF U
    Mariedals IK
    Nysätra IP
  23. Södra Ving/Timmele
    Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Slottsvallen
  24. Vänersborgs IF
    Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Vänersvallen Nord
  25. Fristad/Borgstena/Sparsör
    Skoftebyns IF U
    Hedens IP Konstgräs
  26. Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Vedums AIS
    Bråtaredsvallen 1
  27. Hemsjö IF
    Södra Ving/Timmele
    Byvallen A-plan
  28. Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    IFK Örby U
    Bergevi IP A-plan
  29. Sollebrunns AIK
    Vänersborgs IF
    Nya Bjärkevi
  30. Ulricehamns IFK U 1
    Wargöns IK
    Lassalyckan A-plan konstgräs

september

  1. Mariedals IK
    Fristad/Borgstena/Sparsör
    Kransmossens IP, Konstgräs 1
  2. Vänersborgs IF
    Ulricehamns IFK U 1
    Vänersvallen Nord
  3. Södra Ving/Timmele
    Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Idrottsparken A, Timmele
  4. Vedums AIS
    Sollebrunns AIK
    Nordvalla A-plan
  5. IFK Örby U
    Hemsjö IF
    Örby IP A
  6. Skoftebyns IF U
    Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Nysätra IP
  7. Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    IFK Örby U
    Bråtaredsvallen 1
  8. Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Mariedals IK
    Bergevi IP A-plan
  9. Wargöns IK
    Vänersborgs IF
    Hallevi IP, Wargön A-plan
  10. Hemsjö IF
    Skoftebyns IF U
    Byvallen A-plan
  11. Ulricehamns IFK U 1
    Vedums AIS
    Lassalyckan A-plan konstgräs
  12. Sollebrunns AIK
    Södra Ving/Timmele
    Nya Bjärkevi
  13. Södra Ving/Timmele
    Ulricehamns IFK U 1
    Slottsvallen
  14. Mariedals IK
    Hemsjö IF
    Kransmossens IP, Konstgräs 1
  15. Skoftebyns IF U
    Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Nysätra IP
  16. Vedums AIS
    Wargöns IK
    Nordvalla A-plan
  17. Fristad/Borgstena/Sparsör
    Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro
    Trollevi A
  18. IFK Örby U
    Sollebrunns AIK
    Örby IP A
  19. Rävlanda/Bollebygd/Hestrafors
    Mariedals IK
    Bråtaredsvallen 1
  20. Vänersborgs IF
    Vedums AIS
    Vänersvallen Nord
  21. Hemsjö IF
    Fristad/Borgstena/Sparsör
    Byvallen A-plan
  22. Ulricehamns IFK U 1
    IFK Örby U
    Lassalyckan A-plan konstgräs
  23. Sollebrunns AIK
    Skoftebyns IF U
    Nya Bjärkevi
  24. Wargöns IK
    Södra Ving/Timmele
    Hallevi IP, Wargön C konstgräs