Damer, Div 2 Norra Götaland

Damer, Div 2 Norra Götaland

Sortera på:

maj

  1. Mariedals IK
    Alingsås KIK
    Kransmossens IP A
  2. Götene FK
    Vinninga AIF
    Sörbovallen
  3. IFK Värsås
    Södra Ving/Timmele
    Värsås IP A-plan
  4. Mariestads BoIS FF
    IK Friscopojkarna
    Lekevi IP A-plan
  5. Vinninga AIF
    Skultorps IF
    Lindvallen A
  6. Södra Ving/Timmele
    Mariedals IK
    Slottsvallen
  7. Falköpings KIK
    Mariestads BoIS FF
    Odenplan A-plan
  8. Alingsås KIK
    Götene FK
    Noltorpsvallen A
  9. IK Friscopojkarna
    IFK Värsås
    Katebovallen A
  10. Arentorp Helås FK
    Sils IF
    Almesåsen A
  11. Sils IF
    Vinninga AIF
    Silbohof A-plan
  12. Götene FK
    Södra Ving/Timmele
    Kinnevallen A-plan
  13. Mariedals IK
    IFK Värsås
    Kransmossens IP A
  14. Falköpings KIK
    IK Friscopojkarna
    Odenplan A-plan
  15. Mariestads BoIS FF
    Arentorp Helås FK
    Lekevi IP A-plan
  16. Skultorps IF
    Alingsås KIK
    Orkanvallen A
  17. IFK Värsås
    Götene FK
    Värsås IP A-plan
  18. Södra Ving/Timmele
    Skultorps IF
    Idrottsparken A, Timmele
  19. Alingsås KIK
    Sils IF
    Noltorpsvallen A
  20. Vinninga AIF
    Mariestads BoIS FF
    Lindvallen A
  21. IK Friscopojkarna
    Mariedals IK
    Katebovallen A
  22. Arentorp Helås FK
    Falköpings KIK
    Almesåsen A
  23. Skultorps IF
    IFK Värsås
    Orkanvallen A
  24. Arentorp Helås FK
    IK Friscopojkarna
    Almesåsen A
  25. Sils IF
    Södra Ving/Timmele
    Silbohof A-plan
  26. Mariestads BoIS FF
    Alingsås KIK
    Lekevi IP A-plan
  27. Götene FK
    Mariedals IK
    Kinnevallen A-plan
  28. Falköpings KIK
    Vinninga AIF
    Odenplan A-plan

juni

  1. IFK Värsås
    Sils IF
    Värsås IP A-plan
  2. Vinninga AIF
    Arentorp Helås FK
    Lindvallen A
  3. IK Friscopojkarna
    Götene FK
    Katebovallen A
  4. Södra Ving/Timmele
    Mariestads BoIS FF
    Slottsvallen
  5. Mariedals IK
    Skultorps IF
    Kransmossens IP A
  6. Alingsås KIK
    Falköpings KIK
    Noltorpsvallen A
  7. Skultorps IF
    Götene FK
    Orkanvallen A
  8. Sils IF
    Mariedals IK
    Silbohof A-plan
  9. Vinninga AIF
    IK Friscopojkarna
    Lindvallen A
  10. Arentorp Helås FK
    Alingsås KIK
    Almesåsen A
  11. Mariestads BoIS FF
    IFK Värsås
    Lekevi IP A-plan
  12. Falköpings KIK
    Södra Ving/Timmele
    Odenplan A-plan
  13. Götene FK
    Sils IF
    Sörbovallen
  14. Alingsås KIK
    Vinninga AIF
    Noltorpsvallen A
  15. Södra Ving/Timmele
    Arentorp Helås FK
    Idrottsparken A, Timmele
  16. Skultorps IF
    IK Friscopojkarna
    Orkanvallen A
  17. IFK Värsås
    Falköpings KIK
    Värsås IP A-plan
  18. Mariedals IK
    Mariestads BoIS FF
    Kransmossens IP A
  19. IK Friscopojkarna
    Alingsås KIK
    Katebovallen A
  20. Vinninga AIF
    Södra Ving/Timmele
    Lindvallen A
  21. Arentorp Helås FK
    IFK Värsås
    Almesåsen A
  22. Mariestads BoIS FF
    Götene FK
    Lekevi IP A-plan
  23. Sils IF
    Skultorps IF
    Silbohof A-plan
  24. Falköpings KIK
    Mariedals IK
    Odenplan A-plan

augusti

  1. Skultorps IF
    Falköpings KIK
    Orkanvallen A
  2. Södra Ving/Timmele
    IK Friscopojkarna
    Slottsvallen
  3. Mariedals IK
    Vinninga AIF
    Kransmossens IP A
  4. Götene FK
    Arentorp Helås FK
    Sörbovallen
  5. IFK Värsås
    Alingsås KIK
    Värsås IP A-plan
  6. Sils IF
    Mariestads BoIS FF
    Silbohof A-plan
  7. Falköpings KIK
    Sils IF
    Odenplan A-plan
  8. IK Friscopojkarna
    Mariestads BoIS FF
    Katebovallen A
  9. Alingsås KIK
    Mariedals IK
    Noltorpsvallen A
  10. Södra Ving/Timmele
    IFK Värsås
    Idrottsparken A, Timmele
  11. Arentorp Helås FK
    Skultorps IF
    Kedumsvallen A
  12. Vinninga AIF
    Götene FK
    Lindvallen A
  13. Skultorps IF
    Vinninga AIF
    Orkanvallen A
  14. Mariedals IK
    Södra Ving/Timmele
    Kransmossens IP A
  15. Sils IF
    Arentorp Helås FK
    Silbohof A-plan
  16. IFK Värsås
    IK Friscopojkarna
    Värsås IP A-plan
  17. Mariestads BoIS FF
    Falköpings KIK
    Lekevi IP A-plan
  18. Götene FK
    Alingsås KIK
    Kinnevallen A-plan
  19. IK Friscopojkarna
    Falköpings KIK
    Katebovallen A
  20. Vinninga AIF
    Sils IF
    Lindvallen A
  21. Alingsås KIK
    Skultorps IF
    Noltorpsvallen A
  22. IFK Värsås
    Mariedals IK
    Värsås IP A-plan
  23. Södra Ving/Timmele
    Götene FK
    Slottsvallen
  24. Arentorp Helås FK
    Mariestads BoIS FF
    Kedumsvallen A

september

  1. Mariestads BoIS FF
    Vinninga AIF
    Lekevi IP A-plan
  2. Mariedals IK
    IK Friscopojkarna
    Kransmossens IP A
  3. Sils IF
    Alingsås KIK
    Silbohof A-plan
  4. Skultorps IF
    Södra Ving/Timmele
    Orkanvallen A
  5. Götene FK
    IFK Värsås
    Sörbovallen
  6. Falköpings KIK
    Arentorp Helås FK
    Odenplan A-plan
  7. Mariedals IK
    Götene FK
    Kransmossens IP A
  8. Alingsås KIK
    Mariestads BoIS FF
    Noltorpsvallen B Konstgräs
  9. Vinninga AIF
    Falköpings KIK
    Lindvallen A
  10. IFK Värsås
    Skultorps IF
    Värsås IP A-plan
  11. Södra Ving/Timmele
    Sils IF
    Idrottsparken A, Timmele
  12. IK Friscopojkarna
    Arentorp Helås FK
    Katebovallen A
  13. Mariestads BoIS FF
    Södra Ving/Timmele
    Lekevi IP Konstgräsplan
  14. Sils IF
    IFK Värsås
    Silbohof A-plan
  15. Skultorps IF
    Mariedals IK
    Orkanvallen A
  16. Arentorp Helås FK
    Vinninga AIF
    Kedumsvallen A
  17. Falköpings KIK
    Alingsås KIK
    Odenplan A-plan
  18. Götene FK
    IK Friscopojkarna
    Hellehof A-plan
  19. Alingsås KIK
    Arentorp Helås FK
    Noltorpsvallen B Konstgräs
  20. IK Friscopojkarna
    Vinninga AIF
    Katebovallen A
  21. IFK Värsås
    Mariestads BoIS FF
    Värsås IP A-plan
  22. Södra Ving/Timmele
    Falköpings KIK
    Slottsvallen
  23. Götene FK
    Skultorps IF
    Kinnevallen A-plan
  24. Mariedals IK
    Sils IF
    Kransmossens IP A

oktober

  1. Sils IF
    Götene FK
    Silbohof A-plan
  2. Vinninga AIF
    Alingsås KIK
    Lindvallen A
  3. Arentorp Helås FK
    Södra Ving/Timmele
    Kedumsvallen A
  4. Falköpings KIK
    IFK Värsås
    Odenplan A-plan
  5. Mariestads BoIS FF
    Mariedals IK
    Lekevi IP A-plan
  6. IK Friscopojkarna
    Skultorps IF
    Katebovallen A
  7. Skultorps IF
    Sils IF
    Orkanvallen A
  8. Götene FK
    Mariestads BoIS FF
    Sörbovallen
  9. Mariedals IK
    Falköpings KIK
    Kransmossens IP A
  10. IFK Värsås
    Arentorp Helås FK
    Värsås IP A-plan
  11. Södra Ving/Timmele
    Vinninga AIF
    Idrottsparken A, Timmele
  12. Alingsås KIK
    IK Friscopojkarna
    Noltorpsvallen B Konstgräs
  13. Sils IF
    IK Friscopojkarna
    Silbohof A-plan
  14. Götene FK
    Falköpings KIK
    Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
  15. Södra Ving/Timmele
    Alingsås KIK
    Idrottsparken A, Timmele
  16. Skultorps IF
    Mariestads BoIS FF
    Orkanvallen A
  17. IFK Värsås
    Vinninga AIF
    Värsås IP A-plan
  18. Mariedals IK
    Arentorp Helås FK
    Kransmossens IP A
  19. Alingsås KIK
    IFK Värsås
    Noltorpsvallen A
  20. Vinninga AIF
    Mariedals IK
    Lindvallen A
  21. Arentorp Helås FK
    Götene FK
    Almesåsen A
  22. Falköpings KIK
    Skultorps IF
    Odenvi Konstgräs
  23. Mariestads BoIS FF
    Sils IF
    Lekevi IP A-plan
  24. IK Friscopojkarna
    Södra Ving/Timmele
    Katebovallen A